ELISE COOPER

„Já bych si tak přála mít vlasy jako ty..“

„Ty máš tak krásné vlasy, můžu si sáhnout?“

„Podívej, ty máš takový objem a já to mám pořád zplihlé..“

„Dneska jsem nad vysoušením/žehlením vlasů strávila půl hodiny, nesnáším svoje vlasy..“

 

Taky když slyšíte tyto věty, běží vám hlavou, že mít kudrnaté vlasy vlastně vůbec není zábava? A kdybyste nad fénováním/žehlením strávily půl hodiny, byl by to váš osobní rekord? Nebojte, mám to úplně stejně. :-) Za můj život mi na vlasy sáhlo určitě více než 100 lidí a dalších 100 čekalo, až jim to nabídnu já sama. Fénování a žehlení vlasů je pro mě realitou na 4 hodiny a objem bych ráda rozdala kolemjdoucím.

Přesto mám své vlasy ráda a nikdy bych je neměnila. Musela jsem ale ujít pěkný kus cesty, než jsem se trochu naučila své vlasy chápat. Já osobně se ráda řídím pořekadlem „Vlasy jsou koruna krásy.“ Jenže z vlastní zkušenosti můžu říct, že krásné dlouhé a především zdravé vlasy vyžadují velké množství práce a znalostí. 

 Nejsem žádná profesionální kadeřnice a nikdy asi nebudu. A právě protože jsou vlasy velmi komplikované, trávila jsem celé dětství ve 2 culíčkách jako Minnie, než jsem se rozhodla svým vlasům vyhlásit válku. Musím přiznat, že první boj jsem prohrála a ostříhala se na 3 cm. Je to už ale více než 5 let a zatím se mi daří udržovat mírovou dohodu. ;-)

Každá máme jiné vlasy, jinou hustotu, jinou tloušťku, jinou pórovitost, atd. Všechny ale můžeme najít svou správnou kategorii a tím napomoci našim vlasům, vytvořit tu nejkrásnější korunu ze všech.

Toto, má upovídanost a chuť pomáhat, to vše mě přivedlo k tomu vytvořit tento blog.  :-)

  • Black Instagram Icon
  • Černá Pinterest Icon
  • Black Spotify Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now